CHEFPK on MSN13dOpinion
$1 vs $10 Ramen from Naruto
What if we spent $10 to upgrade our meal, would it be better? I like to think so, but it really comes down to the value.
There is no better feeling that achieving your goals after failing over and over again. In this case, it is finished the obstacle course set up by my instructor and making an epic bowl of Tonkotsu ...